VÁNOČNÍ ABECEDA ">

VÁNOČNÍ ABECEDA

2020-11-22

Pomalu se nám začínají vracet třídy do škol a spolek může s omezenými pravidly opět fungovat. Prioritu mají prozatím terénní programy, abychom zdárně dokončili projekty. Nabízíme poslední volná místa pro programy Učení je hra a Sedlecké proměny.

V aktuální nabídce najdete již první nabídky na výtvarné dílny pro 1. a 2. třídy ZŠ. Další programy a dílny budeme postupně doplňovat podle vývoje situace a uvolňování dalších tříd ZŠ.

Pro 2. a 3. tř. ZŠ nabízíme novinku - výukový program  VÁNOČNÍ ABECEDA

Kolik vánočních slov dokážete doplnit třeba k písmenku P? Pohádky, prskavky, perníčky…nebo prasátko a půst?  Každého z nás, napadne něco jiného. Uvidíme, jakou mají Vaše děti fantazii. Pro adventní čas jsme pro 2. a 3. tř. ZŠ třídy připravili malou vánoční abecedu. Čeká nás trochu společného povídání o adventní čase a lidových zvycích, které bude doplněné o vánoční slovní druhy, orientaci v adventní časové ose a krasopisné psaní (nejen pro Ježíška). Dojde i na čertovské logické doplňovačky a andělské vypravování. Program lze po domluvě realizovat i jako projektové dopoledne s výtvarnou dílnou, při které uvidíme zlatá prasátka.

Prosincové termíny si můžete rezervovat již nyní.

POD HORAMI